МОЛИТВИ ДО МУЧЕНИЦІ ТАТІАНИ ЛУНАЛИ У ХРАМІ НА ЇЇ ЧЕСТЬ

У Казанській парафії Здолбунова помолились до мучениці Татіани. Богослужіння очолив секретар єпархії. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ. 

25 січня 2023, у день пам‘яті мучениці Татіани, у храмі на її честь міста Здолбунова відбулась Божественна літургія, яку очолив секретар Рівненської єпархії протоієрей Віктор Земляний. Йому співслужили благочинний Здолбунівського благочиння протоієрей Юрій Шевчук, клірики Казанської парафії, духовенство із сусідніх парафій. 

Під час богослужіння були піднесені молитви за мир в Україні, за припинення війни, за українських воїнів, за стражденних, хворих, за тих, хто перебуває у темниці, за усіх православних християн.

У слові до вірників, які цього дня прийшли вшанувати мученицю Тетатіани, протоієрей Іоан Дубинецький, настоятель Георгієвської церкви у Здолбунові розповів про мученицький подвих святої, яка постраждала за Христа у 2 столітті у Римі. 

«Читаючи життя мучеників, які багато століть тому власним життям показали любов до Христа, ми до кінця не усвідомлюємо, якою жорстокою була розправа за сповідування християнства. Але так буде завжди, про це попередив нас Христос : “Мене гнали і вас гнатимуть”. В крові мучеників відроджується церква. Тому моліться сьогодні палко, щоб і нам не посоромити ім‘я Христа, щоб залишитись вірними церкві та Євангелію“, – зауважив отець. 

Після богослужіння сердечні вітання парафіянам та священникам Казанської єпархії від правлячого архієрея передав секретар Рівненської єпархії. Він також подякував людям, які цього дня прийшли до храму на молитву і попросив:

Цінуймо кожну мить , кожну зустріч у храмі. Навчімося дякувати Богу за все та за всіх, кого він посилає на наш життяєвий шлях. І Господь змилується над нами, зупинить війну , допоможе воїнам живими повернутися додому. Спасе міста і села , збереже богохранимий народ“, – підсумував протоієрей Віктор Земляний.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.