У МЛИНІВСЬКОМУ МОНАСТИРІ ПОМОЛИЛИСЬ ЗА СПОКІЙ ДУШІ СПОЧИЛОГО АРХІМАНДРИТА ОЛЕКСАНДРА КЕТЛЕРА

Два роки тому відійшов до Господа архімандрит Олександр Кетлер, який народився та жив у США, однак побажав свій земний шлях закінчити в Україні, звідки родом його батьки. Вісім років архімандрит був населеньком монастиря у Млинові. У Млинівському жіночому монастирі відбулися заупокійні богослужіння. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

25 січня 2023 року, у день пам‘ять мучениці Татіани, у Вознесенському жіночому монастирі селища Млинів відбулась Божественна літургія та панахида за архімандритом Олександром Кетлером. Очолив заупокійні служби архієпископ Рівненський та Острозький Пимен.

За спокій спочилого духівника з Америки молилась настоятелька Городоцького Миколаївського жіночого монастиря ігуменя Михаїла (Заєць) із сестрами, прибуле духовенство.

Нагадаємо, що архімандрит Олександр Кетлер помер на 79-му році життя. Родом священнослужитель з США , 8 років жив при Свято-Вознесенському подвор’ї Свято-Миколаївського жіночого монастиря УПЦ в смт. Млинів.

Отець Олександр (в миру – Річард Пол Катлер) народився 16 жовтня 1942 у Фрамінгемі (штат Массачусетс, США). У 26 років прийняв православ’я.

У 1973 році прийняв сан священника. До 1981 року ніс послух водія, протодиякона, секретаря у архієпископа Чиказького і Міннеапольского Іоана (Гарклавсі) (Православна Церква в Америці). Був благочинним Свято-Троїцького собору в Чикаго.

У 1981 році був призначений настоятелем Іоанно-Богословського чоловічого монастиря (нині в юрисдикції РПЦЗ – Ред.) в Хирамі (штат Огайо), де працював протягом 32-х років. Також був духівником у Преображенському монастирі в Еллвуд-Сіті (штат Пенсільванія). У 1997 році був зведений у сан архімандрита.

Після виходу на пенсію переїхав в Україну і з вересня 2013 року проживав при Свято-Вознесенському подвір’ї в селищі Млинів Рівненської області, духовно опікуючи насельниць обителі. В кінці 2014 року перейшов до юрисдикції Української Православної Церкви.