АРХІЄРЕЙ ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ У ХРАМІ СЕЛА БУГРИН

29 січня 2023 року, у Неділю про Закхея, архієпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив Божественну літургію у Вознесенському храмі села Бугрин Гощанського благочиння. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Димитрій Григор‘єв.

За літургією були піднесені молити за досягнення миру в Україні, молились за усіх військовослужбоців, котрі виконують свій обов‘язок та зихищають країну від ворога, молились за сиріт, за нужденних, за людей, котрі втратили житло, за волонтерів, за тих, хто у в‘язницях перебуває та за усіх православних українців.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556