АРХІЄПИСКОП ПИМЕН ЗВЕРШИВ ЧИТАННЯ ДРУГОЇ ЧАСТИНИ ВЕЛИКОГО ПОКАЯННОГО КАНОНУ

Керуючий Рівненською єпархією УПЦ канон Андрія Критського читав у трьох парафіях Рівного. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

28 лютого 2023 року архієпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив читання другої частини покаянного канону преподобного Андрія Критського у трьох храмах Рівного: Амфілохія Почаївського, Бориса -Глібському та Успенському.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556