АРХІЄРЕЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ ПОМИНАЛЬНОЇ СУБОТИ ТРЕТЬОГО ТИЖНЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

18 березня 2023 року, батьківську поминальну суботу третьої седмиці Великого посту, архієпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив Божественну літургію та панахиду у Георгієвській церкві Георгієвського подвор‘я Рівного Городоцького Миколаївського жіночого монастиря. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Владиці співслужили клірики монастиря та духовенство єпархії, які піднесли свої молитви за упокій душ полеглих захисників України, загиблих мирних жителів внаслідок війни в Україні.

Архієпископ Пимен звершив священицьку хіротонію клірика Свято-Миколаївського храму села Гільча диякона Феодосія Ковальчука.

По завершені богослужіння була звершена панахида за упокій душ усіх від віку спочилих християн.