АРХІЄПИСКОП ПИМЕН ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ У ВОСКРЕСЕНСЬКОМУ СОБОРІ

У четверту неділю Великого посту архієрей очолив Божественну літургію у Воскресенському соборі Рівного. Під час богослужіння здійснив дияконську хіротонію. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

26 березня 2023 року, у Неділю четверту Великого посту, преподобного Іоанна Ліствичника, архієпископ Рівненський та Острозький Пимен очолив богослужіння у Воскресенському кафедральному соборі Рівного.

Йому свіслужили клірики собору та благочинний Межирицького Троїцького чоловічого монастиря Никон (Столяр).

У сан ієродиякона архієрей рукопоклав інока Симеона, насельника Межирицького Троїцького чоловічого монастиря.