ЗВЕРНЕННЯ АРХІЄПИСКОПА ПИМЕНА З ПРИВОДУ ПОДІЙ У КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКІЙ ЛАВРІ (ВІДЕО)

Дорогі браття і сестри, всі вірні УПЦ нашої єпархії. Сьогодні звертаємось до вас зі словом доброти і розради. На все буде воля Божа, Господь влаштує наше життя мудро. 

Ми просимо тільки не втомитися молитися, виконувати свою справу як громадяни церкви, як громадяни Царства Божого і громадяни України. У перші години війни ми закликали вас усіх до оборони України, до спільної справи перемоги. Сьогодні ми закликаємо вас усіх боронити Конституцію України, права українських громадян. 

Сьогодні пишеться бурхлива  історія Києво-Печерської лаври, хочуть виселити насельників, ченців тих, хто понад 30 років підіймав із руїн усе те, що було запущено, зруйновано радянською владою. Сьогодні цих людей хочуть викинути на задвірки історії і суспільства. 

Ці насельники Києво-Печерської лаври є українськими громадянами та зробили для української державності і держави України, мабуть, набагато більше тих, хто хоче себе показати героями. Герой не той, хто виганяє, не той, хто зазіхає на чуже. Герой не той, хто планує утиски своїх ближніх, своїх співгромадян. Герой той, хто вміє знайти мир і влаштувати цей мир у суспільстві, вкорінити його, утвердити.

Сьогодні ми закликаємо всіх допомогти молитовно братії Києво-Печерської лаври, усіх, хто має можливість обов‘язково поїхати на богослужіння на яке запрошував намісник лаври владика Павло і братія. Ви бачите, що кожен день там молиться багато людей. І сьогодні люди були змушені сказати своє слово, щоб боронити нашу святиню. .

Боронячи нашу державу, боронячи її законодавство, її Конституцію обороняймо і свої святині! Робімо усе для того, щоб мир був не просто словом, а живою реальністю, яка запанує у нашій державі. Ми є українці, ми є патріоти держави України і її державності, ми ті, хто любить свою землю, свої святині. Не даймо своїх святинь! Не даймо, щоб на інтересах вірних могли будувати свої передвиборчі компанії, політичні дії. Ті, хто зовсім не знає, що таке віра і що таке духовність. 

Ще і ще запрошуємо вас всіх стати на оборону Української держави, її законодавства і її законослухняних громадян, якими є ми з вами. Сьогодні погляди всього світу прикуті до братії лаври, не залишімось осторонь, станьмо, допоможімо, доведемо що ми є – і якщо нас не хочуть почути, то нехай нас побачать!

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.