КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА ПОДАЛА ДО СУДУ НА ОРГАНІЗАТОРІВ ПРОВОКАЦІЙ ПРОТИ НАСЕЛЬНИКІВ ТА ВІРЯН ЛАВРИ

31 березня 2023 року Києво-Печерська Лавра звернулася до суду із заявою про розпалювання релігійної ворожнечі з боку організаторів провокацій проти насельників Лаври та вірян УПЦ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ, посилаючись на Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Адвокат Лаври священник Никита Чекман розповів ЗМІ, що у соціальних мережах активно поширюються заклики активістів із радикальними поглядами, які можна трактувати як заклики до організації масових заворушень та створення провокацій з метою дискредитації священнослужителів УПЦ.

У зв’язку з цим Києво-Печерська Лавра направила до Печерського управління поліції ГУНП у Києві повідомлення про скоєння кримінальних правопорушень одним із таких активістів – Карасем Євгеном Васильовичем.

У Києво-Печерській Лаврі висловили сподівання на відповідну реакцію правоохоронних органів та здійснення ними досудового розслідування.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.