БІЛОКРИНИЦЬКА ГРОМАДА ПРОЩАЛАСЬ З ВОЇНОМ ОЛЕГОМ БЕШТОЮ

6 квітня 2023 року, Білокриницька територіальна громада провела в останню дорогу воїна Олега Олександровича Бешту. Чин похорону звершили священники УПЦ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Відспівали воїна у Михайлівській церкві села Глинки. Чин похорону очолив благочинний Рівненського Центрального благочиння протоієрей Валерій Капітанюк у співслужінні настоятеля храму протоієрея Андрія Абрамова та духовенства із сусідніх парафій.

Олег Бешта був воїном під час АТО 2015 – 2016 році. Після повномаштабного вторгнення Росії, 16 березня 2022 року, вдруге пішов захищати України. Стояв на варті нашого спокою у Луганській області, у Донецьку, Черкасах, Дніпрі, воював на Чернігівщині.

Загинув 25 березня 2023 року у населеному пункті Григорівка Донецької області Бахмуцького району.

Вічна пам‘ять Герою…Співчуття родині…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.