У СВЯТО БЛАГОВІЩЕННЯ АРХІЄПИСКОП ПИМЕН ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ У ГЕОРГІЄВСЬКІЙ ЦЕРКВІ

Перед початком богослужіння незнайомець хотів влаштувати провокацію біля храму. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

7 квітня 2023 року, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, ранню Божественну літургію у Георгієвському храмі Георгієвського подвор‘я Городоцького Миколаївського жіночого монастиря звершив архієпископ Рівненський та Острозький Пимен.

Його Високопреосвященству співслужили клірики обителі. За богослужінням молилось близько тисячі вірян УПЦ, більша частина причастились Святих Христових Тайн.

Після літургії владика звернувся до вірян, привітав зі святом і поприсив бути пильними, адже готується чимало провокацій проти Української Православної Церкви.

“Сьогодні вранці до церкви прийшов чоловік з колонкою і хотів влаштувати прямо перед дверима храму дискотеку, йому віряни чемно поянили, що він вибрав неправильний час та місце і викликали правоохоронців. Тому наполегливо прошу усіх, якщо ви помітили провокатора- викликайте поліцію і поводьтесь як християни, не чиніть самосуд, не давайте приводів нас у чомусь звинуватити”.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.