ЯК ЗВЕРШУВАТИ БОГОСЛУЖІННЯ НА ВЕЛИКДЕНЬ

На Великдень на Рівненщині коменданську годину не відмінять, тому потрібно планувати богослужіння у такий спосіб, аби її не порушувати. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Керуючий Рівненською єпархією УПЦ архієпископ Пимен видав розпорядження про те, щоб у Пасхальну ніч усім парафіям скоригувати початок та завершення святкових богослужінь так, щоб не порушити коменданську годину.

Перше, богослужіння можна проводити у нічний час за умови, якщо віряни прийдуть у храм до початку коменданської години і залишатимуться там до її закінчування. Освячення пасхальних кошиків о 5.00 .

Друге, владика благословив звершувати Великодні служби о 6 годині ранку.

Нагадаємо, рішення про не послаблення коменданської години очільник області разом з правоохоронцями та релігійними лідерами області, узгодили на засіданні обласної Ради церков.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.