АРХІЄПИСКОП ПИМЕН ЗВЕРНУВСЯ ДО ДЕПУТАТІВ ПІД ЧАС СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Архієпископ Рівненський та Острозький Пимен під час позачергової сесії Рівненської обласної ради звернувся до народних обранців. Розповісти про свою позицію, стосовно рішення, яке проанонсували депутати, також прийшли мами та дружини загиблих воїнів, вірян УПЦ, для них змоги сказати депутати так і не надали. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

10 квітня 2023 року відбулася позачергова сесія Рівненської обласної ради, на якій прийняли рішення, щодо заборони Церкви.

Сесія була проанонсована депутатами за кілька днів у мережі та на офіційних ресурсах обласної ради, тому архієпископ Пимен пішов до сесійної зали, аби закликати депутатів до здорового глузду, наголосити на тому, що церква є світською установою і держава не може приймати рішень, щодо її заборони.

Перед виступом владики, депутати тарнслювали відео кількамісячної давнини, на якому кілька священників звернулися до Членів Священного Синоду УПЦ з 10 запитаннями.

Власне, це відео змусило змінити план виступу владики, адже довелося відповідати спочатку на 10 питань, а лише згодом викладати суть його присутності у залі.

Ось відео повного виступу архієпископа Пимена.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.