ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ ЗАБОРОНИТИ УПЦ МП

На позачерговій сесії Рівненської міської ради 30 народних обранців проголосували за заборону УПЦ у Рівному. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

10 квітня 2023 року відбулася позачергова сесія Рівненської міської ради на якій депутати проголосували за два рішення: про заборону російської церкви в Україні та про припинення прав на користування нерухомим майном Рівненської міської територіальної громади для релігійних організацій, які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об’єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України. Мова йде про релігійні громади Української Православної Церкви (Московський патріархат).

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.