РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРИЙНЯЛА РІШЕННЯ ЗАБОРОНИТИ УПЦ МП

Рівненська обласна рада проголосувала за заборону діяльності УПЦ МП на Рівненщині. Рішення приймало 55 депутатів. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

10 квітня 2023 року Рівненська обласна рада ухвалити рішення, яке включає декілька проєктів. Зокрема, обласна рада звернулась до Кабміну, щоб припинити договори оренди з релігійними організаціями, які не виконують вимог законів України.
Крім того, депутати проголосували за скасування низки рішень виконавчого комітету Ровенської обласної ради народних депутатів щодо реєстрації статутів тих релігійних громад, які станом на сьогодні перебувають у складі УПЦ МП та передачі їм в користування культових будівель. 

Окреме звернення облрада надішле до органів місцевого самоврядування Рівненської області, аби ті прийняли відповідні рішення щодо припинення діяльності УПЦ МП на території своїх громад.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.