ДЕПУТАТИ ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАБОРОНИЛИ МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ

12 квітня 2023 року на позачерговій сесії Здолбунівської міської ради народні обранці проголосували за звернення до держорганів про заборону московського патріархату та за позбавлення релігійних громад УПЦ мп земельних ділянок. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

З 26 обраних депутатів на сесію прийшли – 21. За відповідні рішення свої голоси відали 18 обранців.

Депутатами Здолбунівської міської ради є два священники Рівненської єпархії УПЦ: протоієрей Василь Начев, керівник юридичного відділу при єпархії та протоієрей Юрій Шевчук, благочинний Здолбунівського благочиння. Обидва депутати перед початком сесії звернулись до колег у залі.

” За роки безбожної влади у нас в Здолбунові діяв один Катеринівській храм, він збирав всіх: і католиків, і православних, і греко-католиків, ніхто тоді нічого проти не казав, – зазначив отець Юрій. –Тому я прошу вас не робити цього і не вносити гоніння проти ваших, можливо, сусідів, проти людей, які живуть у нашому місті, це ваші родичі, однокласники. Це не дасть суспільного та релігійного миру”.

“Органи місцевого самоврядування взаглі не мають права у військовий час розглядати питання про заборону тієї чи іншої конфесії. Відносно землі, довговори оренди на яку ви хочете розірвати, з посиланням на який закон ми маєте це зробити? – запитав отець Василь. – Події, які описуються в Євангелії у ці страсні дні, вони є ідентичними тим, які сьогодні відбуваються у нашій країні, у цій сесійній залі”.

Перед голосуванням за популістські рішення священники вийшли із сесійної зали.


		
Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.