У КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ РІВНОГО ВІДЗНАЧИЛИ ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО

Пасхальну Божественну літургію з нагоди престольного свята Воскресенського кафедрального собору очолив архієпископ Пимен. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

17 квітня 2023 року, у Світлий Понеділок, архієпископ Рівненський та Острозький Пимен очолив святкову літургію з нагоди престольного свята у Воскресенському кафедральному соборі Рівного. Його Високопреосвященству співслужив секретар Рівненської єпархії протоієрей Віктор Земляний, клірики собору, гості у священному сані.

За богослужінням молилось багато вірян, діти недільної школи при храмі, котрі урочисто, перед початком служби, зустріли владику пасхальними піснеспівами.

Усіх присутніх владика привітав із величним святом Пасхи Христової побажав кріпості духовної, перемоги Україні та міцного здоров“я кожній родині, миру у кожний дім.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.