СВЯТКОВА ЛІТУРГІЯ З НАГОДИ ВШАНУВАННЯ ІКОНИ “ВІДНАЙДЕННЯ ЗАГИБЛИХ”

у Білівському монастирі вшанували ікону Богородиці «Віднайдення загиблих». Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ. 

У Світлу Середу, у день вшанування чудотворної ікони Божої Матері «Віднайденя загиблих» архієпископ Рівненський та Острозький Пимен очолив Божественну літургію в Білівському Різдва – Богородичному жіночому монастирі. Його Високопреосвященству співслужили клірики обителі, прибуле на свято духовенство двох єпархій: Рівненської та Волинської. 

За богослужінням молилась ігуменя Алевтина( Сірук) із сестрами, велика кількість паломників. 

Після прочитання Євангелія владика звернувся зі словами проповіді до вірян, розповів про дивне знайдення ікони Божої Матері про чудеса та зцілення біля неї, які вже вподовж тривалого часу Богородиця являє по усердних молитвах перед її образом. Також архієрей зауважив, що війна в Україні змушує все більше і більше жінок, матерів звертатися до ікони «Віднайдення загиблих» з проханням повернути додому живими дітей або знайти безвісти зниклих.

“Сьогодні цей храм заповнений людьми і у тому дерев‘яному на території монастиря велелюддя. Пресвята Богородиця покликала усіх, а ми всі за апостолами питаємо : “Господи, де ти живеш?” А Господь кожному з нас відповідає: “Прийди і побачиш!” На престолі Вишньої слави у нетварному світлі Господь присутній тут серед нас і чує наші прохання і про що будуть наші молитви. Нехай сьогодні наша молитва буде про мир та любов, про втіху для кожної матері, яка чекає свою дитину з війни, про кожну матір, дитина якої безвісти зникла, за тих матерів, які віддали в лоно землі своїх дітей. Помолімося за цим мам щиро!” – закликав владика.

Після богослужіння відбувся хресний хід навколо обителі та освячення ікони Божої Матері, яку намалювали афонські ченці. Образ для Білівського монастиря спеціально замовили родина Волошиних.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.