У КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКІЙ ЛАВРІ ВІРЯН УПЦ ПРИЧАЩАЛИ ЧЕРЕЗ ОГОРОЖУ

У день престольного празника на честь ікони “Живоносне джерело” у Києво-Печерській Лаврі поліція не пускала вірян УПЦ до храму. Священникам довелося сповідати та причащати людей через зачинену огорожу. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

21 квітня 2023 року на території Києво-Печерської Лаври представники правоохоронних органів перешкоджали вірянам УПЦ брати участь у святковій літургії на честь ікони “Живоносне джерело”.

Як стало відомо, вранці працівники поліції прийшли до храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», де саме відбувалась літургія. Люди розповіли, що правоохоронці висловили обурення тим фактом, що у храмі перебуває дуже багато людей.

Поліція закрила вхід на територію церкви і, таким чином, відверто перешкоджала вірянам брати участь у богослужінні. Парафіяни, котрі не встигли увійти, були змушені молитися за стіною. Пізніше священнослужителі вийшли на храмове подвір’я, щоб усі охочі могли приступити до Святих Христових Тайн. Вірян довелось сповідати та причащати через огорожу.

Наразі правоохоронні органи, з невідомих причин, впускають людей на територію Лаври тільки після пред’явлення паспорта.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.