У ЛИПКАХ УРОЧИСТО ВШАНУВАЛИ ІКОНУ “ЖИВОНОСНЕ ДЖЕРЕЛО”

Святкове богослужіння з нагоди престольного свята у Липківському чоловічому монастирі очолив архієпископ Пимен. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

21 квітня 2023 року, у Світлий Четвер, у день вшанування ікони Божої Матері “Живносне джерело” архієпископ Рівненський та Острозький Пимен очолив святкове богослужіння у Липківському Успенському чоловічому монастирі.

Його Високопреосвященсву співслужили настотель обителі ігумен Єрмоген (Савчук) з кліриками монастиря, духовенство, яке приїхало на свято. За богослужінням молились насельники монастиря, численні віряни.

Владика після прочитання Євангелія звернувся до вірян зі словами проповіді, зауважив про непрості часи, які переживає наша Церква, розповів про заступництво Матінки Божої за вірних, навів приклади допомоги по молитвах до ікони “Живоносне джерело” і попросив усіх не полишати молитися, вірити, сподіватися на Господнє милосердя.

За літургією молилися за досягння миру в Україні, за припининення війни, за українських воїнів, за тих, хто в полоні, за немічних, недужих, за людей доброї волі та за всіх православних християн.

Після літургії відбувся хресний хід до цілющого джерела, де було звершено молебень.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.