ДО РІВНОГО ПРИБУДЕ ІКОНА З ЧАСТИНКОЮ ОМОФОРУ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

25 квітня 2023 року у Георгієвський храм Георгієвського подвор‘я Рівного прибуде ікони з часточкою Омофору Пресвятої Діви Марії, перед якою лунатиме молитва за мир в Україні. Зустрічатимуть ікону о 17 .00 . Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Ікона з частинкою Омофору Пресвятої Богоррдиці мандрує всією Україною у рамках Всеукраїнського Хресного ходу з молитвою про мир в Україні.

Чудотворна ікона Покрови Пресвятої Богородиці була написана на святій горі Афон для духовної підтримки українським воїнам та усім, хто страждає від війни. Ікона містить частку ризи Божої Матері.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви святий образ буде доправлено у гарячі бойові точки на сході Укоаїни та вздовж лінії фронту.

У Георгієвському храмі Георгієвського повор‘я Рівного ікона перебуватиме з 17 години 25 квітня до 11 години 26 квітня. В цей час усі бажаючі зможуть помолитися біля образу.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.