У РІВНОМУ ЗУСТРІЛИ ІКОНУ БОГОРОДИЦІ З ЧАСТОЧКОЮ ОМОФОРУ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ

У Георгієвському подвор‘ї Рівного відбулась зустріч ікони Богородиці перед якою звершуватимуть молитви за мир в Україні. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

25 квітня 2023 року з благословення архієпископа Рівненського та Острозького Пимена у Георгієвському подвор‘ї Рівного пройшла урочиста зустріч головної святині Всеукраїнського Хресного ходу з молитвою про мир в Україні – ікони Покрови Пресвятої Богородиці з часткою омофору Пресвятої Діви. 

У обителі святиню зустрічали клірики, сестри та віряни.

Після урочистої зустрічі святий образ було встановлено на середині храму та звершено молебень, після якого розпочалося вечірнє богослужіння.

Ікона Покрови Пресвятої Богородиці була написана на святій горі Афон для духовної підтримки українським воїнам та усім, хто страждає від війни. Ікона містить частку ризи Божої Матері. З благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви святий образ подорожує єпархіями України та вздовж лінії фронту, зміцнюючи усіх, хто з вірою молиться перед ним.

Нагадуємо, помолитись перед святинею можна сьогодні до 21.00 та взавтра, 26 квітня, з 6.00 до 11.00. Після цього святиня прямуватиме у інші єпархії.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.