У РІВНОМУ ПРОВЕЛИ У ВІЧНІСТЬ КАТЕРИНУ ЛЯШИК, СТОРОСТУ ЦЕРКВИ БОРИСА І ГЛІБА

27 квітня 2023 року у храмі Бориса і Гліба міста Рівне прощались зі старостою церкви, мамою настоятеля протоієрея Павла Ляшика, матушкою Катериною. Чин похорону очолив архієпископ Рівненський та Острозький Пимен. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії.

Провести в останню дорогу Катерину Ляшик прийшло багато священнослужителів, ігуменя Михаїла (Заєць) з сестрами, прихожани Борисо-Глібської парафії і просто ті, хто знав добру та щиру жінку.

Зранку у храмі було звершено Божественну літургію, далі відбувся чин похорону, який очолив керуючий Рівненською єпархією УПЦ архієпископ Пимен. Хор сестер Георгієвського подвор‘я супроводжував заупокійне богослужіння.

Катерина Ляшик все своє життя присвятила Церкві. Спочатку несла послух касира в Успенському храмі Рівного, згодом стала ініціаторкою будівництва Борисо – Глібського храму. Матушка Катерина була незмінним старостою парафії, дбала про благоустрій церкви, території, волонтерила, допомагала онокохворим дітям, вимушеним переселенцям, воїнам. Всі, хто з нею зустрічався, відразу помічали дієвість, вміння працювати, організовувати. Матушка Катерина мала велике любляче серце.

А ще жінка виховала трьох синів, котрі стали священниками.

Архієпископ Рівненський та Острозький Пимен, духовенство, миряни Рівненської єпархії УПЦ висловоюють щирі співчуття з приводу непоправної втрати матері настотелю Борисо-Глібської парафії протоієрею Павлу Ляшику.

Нехай Господь прийме душу новопреставленої матушки Катерини у своїх Небесних обителях.

Царство Небесне і Вічна пам‘ять…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.