АРХІЄПИСКОП ПИМЕН ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ГЕОРГІЄВСЬКІЙ ЦЕРКВІ РІВНОГО

В день престольного свята Георгієвського храму Георгієвського подвор‘я Рівного архієпископ Пимен очолив Божественну літургію. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

6 травня 2023 року, в день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця, урочисте богослужіння в одноіменному храмі очолив керуючий Рівненською єпархією архієпископ Рівненський та Острозький Пимен. Ієрарху співслужили благочинні, духовенство єпархії, клірики обителі.

За богослужінням молилась ігуменя Михаїла (Заєць), усі тарші сестри філіалів Городоцького Миколаївського жіночого монастиря, чернецтво обителі, багато вірян.

Ієрарх привітав сестер Георгієвського подвор‘я з престольним святом, а також усіх присутніх. Побажав стійкості у вірі, як у покровителя обителі великомученика Георгія, найскорішого припинення війни та досягнення миру.

На завершення святкування відбувся хресний хід.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.