У ГІЛЬЧІ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ ЗДІЙСНИЛИ У ЦЕРКОВНІЙ ХАТИНІ

Після спроби захвату церкви прихильниками ПЦУ, релігійна громада УПЦ Миколаївської парафії села Гільча регулярно звершує утавні богослужіння. Наразі віряни УПЦ моляться у церковній хатині. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

7 травня 2023 року, у Неділю про розслабленого, релігійна громада Миколаївської церкви села Гільча Здолбунівського благочиння, молилася у церковній хатині на території храму.

Церкву після спроби силогово захвату прихильниками ПЦУ, опечатали. Однак віряни УПЦ звершують регулряно всі уставні богослужіння. Спочатку молилися перед ворітьми храму, тепер перейшли у церковну хатину.

Також настоятель Миколаївської парафії архімандрит Герман Кулакевич розповів, що щочетверга на джерелі Святого Миколая традиційно відбуваються водосвятні молебні.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.