АРХІЄПИСКОП ОЧОЛИВ ЛІТУРГІЮ В ДЕНЬ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА У ХРАМІ РАДИВИЛОВА

12 травня 2023 року, у день пам‘яті преподобного Амфілохія Почаївського, архієпископ Рівненський та Острозький Пимен очолив Божественну літургію у храмі на честь преподобного міста Радивилів. Архієрею співлужили благочинний Радивилівського благочиння протоєірей В‘ячеслав Демчук, духовенство округу.

Під час літургії молились за мир в Україні, за хворих, за полонених, за людей доброї волі, за тих, хто потрапив у складні життєві обставини, за всіх православних християн.

Традиційно зі словами проповіді архіпастир звернувся до вірян, зауважив про непростий життєвий шлях преподобного Амфілохія Почаївського, про його стійкість у вірі, вміння служити і Богові, і людям. Владика побажав усім жити життям достойним, вірити, молитись і завжди сподіватись на Божу милість.

Престольне свято у храмі на честь Амфілохія Почаївського закінчилось хресним ходом та виголошенням многоліття усім присутнім.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.