ВІРЯНИ УПЦ СЕЛА УКРАЇНКА ЗІБРАЛИ ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ

Кілька тонн борошна, тушківок та продуктові пакети відправила релігійна громада УПЦ села Українка для воїнів на східні рубежі. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Віряни УПЦ Троїцької церкви села Українка Острозького благочиння вчергове спільно з волонтерським центром “Україна для героїв” зібрали та доправила у гарячі бойові точки харчові продукти. Цього разу, розповідають православні волонтери, надійшло прохання про потребу в борошні.

“Звісно, самотужки ми б не осилили таке замовлення, тому попросили долучитися наших постійних друзів ТОВ,, Користівське” надало пшеницю, а млин Бориса Дацишина її змолов, згодом підключився сільский староста, а перевізник Скумін М.П. допоміг вирішити локаційне питання, – коментує протоієрей Анатолій Сопіга, настоятель Троїцької парафії. – Кожен поніс посильний вклад заради майбутнього світлого і благословенного дня Перемоги. Уся допомога відправлена на Східні рубежі нашої рідної України для мирного населення Харківщини та захисникам“.

Долучились до допомоги і жінки – волонтерки, котрі накрутили тушківок та зібрали продуктові пакети.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.