В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ МАТЕРІ. ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ МАТУСІ!

Цьогоріч в Україні 14 травня відзначають День матері. Усім матусям висловлюємо найтепліші слова в цей день.

Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає жінці. А ще велика відповідальність і важка праця! Материнство – маленький подвиг : нескінченне терпіння, віддача, любов, ніжність, мудрість.

Материнство – це найважливіша роль, яку Бог визначив для багатьох жінок. У Святому Письмі ніде не згадується про те, що кожна жінка повинна стати матір’ю. Але Біблія говорить, що кожна жінка, благословенна на материнство, має ставитись до цього зі всією серйозністю і відповідальністю. Жінки відіграють унікальну роль у житті своїх дітей. Матір виношує, приводить дитину у цей світ, годує, опікується нею у ранньому віці, дбає про підлітка, юнака і навіть у зовсім зрілому віці – мама завжди поруч. Недарма народна мудрість вчить: “Поки жива мати – ми всі діти”. Попри те, що роль матері з часом змінюється, – її любов, опіка, настанови і схвалення незмінні!

Всім матерям нашої України бажаємо рясних Божих благословінь, щоб вас любили, цінували ваші діти, щоб про вас дбали, допомагали, захищали від бід, негараздів. Нехай не заростає стежка до материнської хати, хай дзвенить щастям та дитячим сміхом ваш дім. Хай буде мирним небо і світлою дорога.

Зі святом, наші рідненькі, дорогі матусі!

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.