У МЕЖИРИЦЬКОМУ МОНАСТИРІ ВШАНУВАЛИ ЧУДОТВОРНИЙ ОБРАЗ “ЖИТТЄПОДАТЕЛЬНИЦІ”

У Троїцькій обителі Межирича відбулося святкове богослужіння з нагоди вшанування головної святині монастиря – ікони Богородиці “Життєподательниця”. Службу очолили два ієрархи, яким співслужили чотири десятки священників з Рівненщини та Волині. Помолитись приїхали сотні мирян. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

18 травня 2023 року у Межирицькому Троїцькому монастирі відбулися урочистості з нагоди вшанування чудотворної ікони Божої Матері “Життєподательниця”. Богослужіння очолив архієпископ Рівненський та Острозький Пимен і єпископ Городищенський Феодосій, вікарій Шепетівської єпархії .

Ієрархам співслужили намісник Троїцького монастиря ігумен Федір (Мельничук) з братією, чотири десятки священників з різних куточків Рівненщини, приїхало духовенство і з Волині. Також, не зважаючи на робочий день, у храмі було велелюдно. Припасти у молитві до Богородиці прийшли сотні вірян.

Після прочитання Євангелія із пастирським словом до присутніх звернувся керуючий Рівненською єпархією архієпископ Пимен. Як завжди, владика говорив і про свято, і про проблеми сьогодення без яких не можливе існувати у сучасному буремному та жорстокому світі.

” Кожен з нас у храм святий приносить своє зболене серце. Навіть, коли ти успішний на роботі, у бізнесі, ти здоровий, все одно є печаль – у нас в країні відбувається війна, йде знищення землі. Тому Пресвята Богородиця сьогодні кличе до життєдайного джерела, щоб навчити нас любові досконалої, такої, якої досягла Матінка Божа, проводжаючи свого Сина на смерть. Саме любов Богородиці переступила всі обмеження і відкрила нам досягнення раю, – зазначив владика. – Моліться до Богородиці так, як навчав Силуан Афонський, ніби ви маленька дитина на руках своєї мами, щиро заглядаєте в очі, любите і просите. Мама не відмовить”.

Після святкового богослужіння відбувся хресний хід навколо обителі і молебень. Владики, намісник монастиря ігумен Федір подякували усім присутнім за спільну молитву.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.