АРХІЄРЕЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ДЕНЬ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА У СЕЛІ БАРМАКИ

Керуючий Рівненською єпархією з архіпастерським візитом відвідав храм у селі Бармаки. У сан диякона рукопоклав семінариста 2 -го курсу. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

21 травня 2023 року, у день вшанування пам‘яті апостола Іоанна Богослова, архієпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив святкову літургію у храмі на честь євангеліста села Бармаки Рівненського благочиння.

Владиці співслужили секретар Рівненської єпархії протоієрей віктор Земляний, благочинний Рівненського південного благочиння і настоятель храму архімандрит Василь Ващик, духовенство єпархії.

За літургією молились за мир в Україні, за припинення війни, за українських воїнів, за тих, хто в полоні, за нужденних, вимушених переселенців, за волонтерів та керівництво країни, за усіх православних християн.

У сан диякона владика рукопоклав студента 2 -го курсу духовної семінарії чтиця Андрія Німковича.

Усіх пристуніх архіпастир привітав із престольним святом, подякував за стійкість у вірі, побажав миру та кріпості духовної і тілесної.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.