ОСТРОЗЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ЗЕМНУ ДОРОГУ ВОЇНА АНДРІЯ СЕМЕНОВИЧА

У Острозі попрощались із захисником України, викладачем Національного університету “Острозька академія”, прихожанином Воскресенської церкви Нового міста Андрієм Семеновичем. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

26 травня 2023 року у Воскресенській церкві Нового міста Острога відбувся похорон загиблого захисника Андрія Семеновича. Чин похорону очолив благочинний Острозького благочиння протоірей Олександр Максимюк у співслужінні священнослужителів двох єпархій: Рівненської та Шепетівської.

Андрій Семенович проживав у Нетішині, був викладачем Національного університету «Острозька академія», де раніше навчався і захистив кандидатську дисертацію. Окрім того, в Острозі загиблий мав невеликий бізнес та був постійним прихожажнином Воскресенської церкви Нового міста.

«У житті завжди є місце для подвигу. І цей новітній подвиг творять наші воїни, наші захисники, які кладуть на вівтар перемоги найдорожче – своє життя. Сьогодні у Свято-Воскресенському храмі відспівуємо героя, який повертається додому, до храму, де молився, вінчався, де складав пожертву на дзвони… І ці дзвони жалобним передзвоном зустріли його», – сказав протоієрей Олександр Максимюк.

На війні Андрій Семенович був водієм кулеметного взводу стрілецької роти стрілецького батальйону в/ч А 1556. Мав псевдо «Професор» спершу тримав оборону на білоруському кордоні. Згодом на Запорізькому напрямку, був у Соледарі, під Бахмутом. Звістка про його зникнення надійшла взимку, але усі сподівалися, що йому вдалося вижити.

Загинув Андрій Семенович у Бахмуті 11 лютого 2023 року.

У воїна залишилась дружина, донька і син.

Поховали Героя у Нетішині.

Співчуття родині… Вічна пам‘ять і шана Героєві…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.