У П‘ЯТИГОРАХ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ДОРОГУ ВОЇНА ПЕТРА БІЛЯЄВА

20 листопада 2022 року у Різдва-Богородичноу храмі села П‘ятигори відспівали загиблого воїна Петра Біляєва. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Чин похорону звершили священники УПЦ, очолив заупокійну службу настоятель церкви протоієрей Андрій Філіпович.

Петро Біляєв був мінометником. В 2014 пішов воював в АТО на Донеччині та Луганщині, мав військові нагороди за виконання бойових завдань. Цьогоріч за декілька днів до війни Петро Біляєв знову підписав контракт на військову службу. Загинув воїн на Луганщині 15 листопада 2022 року від ворожого обстрілу.

Неодружений, у захисника залишились батьки та сестра.

Царство Небесне Герою…Щирі співчуття родині