У ЦЕРКВУ СЕЛА ГЛИНСЬК ПІД ЧАС ОБШУКІВ ПРЕДСТАВНИКИ СБУ ПІДКИНУЛИ ЛИСТІВКИ

2 грудня 2022 року під час контрозвідувальних та безпекових заходів представники СБУ підкинули листівки в Успенську церкву села Глинськ Здолбунівської ОТГ. Та завели жінку для посвідчення цієї знахідки через вівтар. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Як стало відомо, на обшуки співробітники СБУ до Успенської церкви у Глинську прийшли близько 7 години ранку. Розбудили старосту храму та привели, аби він відкрив його. Настоятеля протоієрея Василя Начева не було в країні, адже він поїхав за кордон, щоб купити автівки для ЗСУ.

“Тиждень ми в дорозі, отримав дзвінок від старости, який розповів, що до храму його не впустили. Представники СБУ самостійно оглядали певний час церкву, згодом покликали старосту та підвели його до шафи, звідки дістали дві пачки листівок, які вони туди самостійно і поклали. Бо у нашому храмі листівок такого змісту бути не могло”, – кометує Василь Начев, настоятель Успенської церкви села Глинськ.

Отець Василь зазначив, що також представники СБУ осквернили вівтар, завівши туди молоду дівчину, яка мала засвідчити знахідку.

“Староста попередив, що жінкам у вівтар не можна. Співробітники СБУ грубо відмахнулись від зауваження та довели задум до кінця”, – підсумував отець Василь.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.