У НОВІЙ МОЩАНИЦІ ПРИХИЛЬНИК ПЦУ ПОБИВ ЖІНКУ ПОХИЛОГО ВІКУ

У Новій Мощаниці прихильник ПЦУ побив 72- річну жінку, яка перешкоджала йому нищити будівельні матеріали біля церкви. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Інцидент трапився увечері 27 грудня біля Різдва -Богородичної церкви села Нова Мощаниця Здолбунівського благочиння. Як розповіла потерпіла Марія Дорощук, до церкви цього дня привезли блоки на огорожу. Ярощук Борис побачив це і прийшов нищити будівельні матеріали, жінка вийшла йому робити зауваження та отримала кілька сильних ударів палицею по обличчю.

Марія Ярощук викликала поліцію, правоохоронці взяли покази у старенької, але до зловмисника не пішли.

Настоятель парафії Ігор Гнатишин розповідає, що прийшов до храму тоді, коли вже жінка самотужки викликала поліцію, але встиг сфотографувати негідника. Також отець вмовляв поліцію поїхати до Бориса Ярощука додому, правоохоронці відмовились.

Зауважимо, що Борис Ярощук був організатором збору підписів, щодо переходу Різдва-Богородичної парафії до ПЦУ, він також збирав підписи селом. Церкву прихильники ПЦУ відібрали у 2019 році. Відтоді віряни УПЦ молились у палатці на території подвір‘я священника, згодом викупили магазин в якому зробили новий гарний храм.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.