ВІРЯНИ МИХАЙЛІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ У ЗОРІ ПРОДОВЖУЮТЬ ГОТУВАТИ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ

Михайлівська парафія селища Зоря вчергове наготували велику кількість домашніх страв для українських захисників. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ. 

Вареники, пироги, смачну домашню випічку приготували українські господині, вірянки Михайлівської парафії селища Зоря та передали для воїнів у найзапекліші точки бойових дій. 

«Українська Православна Церква завжди зі своїм народом, а особливо у часи випробувань. Вона, по заповіді Христа, допомагає кожному нести його життєвий Хрест. І наша парафія від початку війни не стоїть осторонь. Сестрички та віряни нашого Михайлівського храму щиро піклуються про воїнів, тримають тил» , – зазначив настоятель Михайлівської парафії протоієрей Валерій Капітанюк. 

На парафії підрахували, що за період війни приготували понад 2000 літрів вареників, котлет, картопляних пиріжків, чебуреків, майже 200 коробів запашних, в печі спечених, пирогів, булочок, рогаликів, коржиків, сосисок в тісті. Як розповідають господині, все робили з любов’ю, молитвою та вірою у перемогу.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.