ПЕРШЕ КОРЕЦЬКЕ БЛАГОЧИННЯ ЗНОВУ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО ЗБОРУ ДОПОМОГИ ДЛЯ ДЕОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ

Напередодні Різдва Христового з Корця відправили чергову автівку з гуманітарною допомогою для жителів деокупованих територій та військового госпіталю. Нещодавно вантаж прибув за призначенням. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Овочі, продукти харчування, засоби гігієни передали віряни УПЦ Корецького благочиння на схід України. Кажуть, хотіли, щоб люди, які зазнали лиха війни, відчули Різдвяний дух та турботу.

Смаколики для лиманівців та військових на передовій приготували господиньки Свято-Іллінського храму с. Гвіздів.

Від Георгіївського храму м.Корця благочинний І-го Корецького благочиння, настоятель протоієрей Андрій ДЯЧЕК передав ліки, побутову хімію, борошно, крупи, цукор у Сергіївський жіночий монастир на Донеччині.

«Дякую священникам за активну участь у сприянні збору та придбанні необхідного. Ваша праця неоціненна. Хлопці щоразу передають вітання та свідчення того, як молитва зберігає їх життя на передовій», – розповідає організатор збору допомоги, волонтерка Орина ВИТОВЩИК.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.