РІВНЕНСЬКА ЄПАРХІЯ УПЦ ПЕРЕДАЛА АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ У БАХМУТ

Автомобіль, який придбали за гроші зібрані під час акції “Дякуємо Богу! Молимось за ЗСУ!” , Рівненська єпархія передала у Бахмут. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

12 сісня 2023 року архієпископ Рівненський та Острозький Пимен освятив позашляховик Honda cr-v та передав військовому одного із спецпідрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ, який зараз воює у Бахмуті. Владика побажав, щоб авто незабаром привезло воїна додому з перемогою.

Після освячення захисник України передав прапор підрозділу зі словами подяки для Рівненської єпархії.

Автомобіль зареєстрували у Острозькому військовому комісаріаті. Згодом військовослужбовець, який перебуває кілька днів у відпустці, поїде на ньому на фронт.

Нагадаємо, що позашляховик вдалося придбати за гроші, які під час акції “Дякуємо Богу! Молимось за ЗСУ!” зібрали віряни та духовенство Рівненської єпархії. Автомобіль протоієрей Василь Начев пригнав із Німеччини.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.