СПІВЧУТТЯ КЕРУЮЧОГО ЄПАРХІЄЮ, ДУХОВЕНСТВА ТА МИРЯН З ПРИВОДУ ТРАГЕДІЇ У БРОВАРАХ

Керуючий Рівненською єпархією УПЦ архієпископ Рівненський та Острозький Пимен, духовенство, чернецтво, віряни єпархії висловлюють щирі співчуття родинам загиблих, унаслідок катастрофи у Броварах. 

Наші думки та молитви з усіма, хто постраждав у результаті катастрофи гелікоптера під Києвом, і з тими, хто зараз бере участь в ліквідації її наслідків.

Страшні події одна за одною, немов чорним віялом накривають Україну. Ми не встигли оговтатись ще від вибуху у багатоповерхівці  Дніпра, як вже знову крає серце страшна трагедія у Броварах.  Сьогодні доводиться оплакувати маленькі ні в чому невинні душі.

Висловлюємо щирі співчуття близьким міністра Дениса Монастирського, першого заступника Євгенія Єніна, державного секретаря міністерства Юрія Лубковича, а також усіх загиблих і постраждалих у катастрофі цього ранку.

Молимо Милосердного Господа, щоб прийняв душі загиблих в Своїх Небесних оселях. Царство Небесне та Вічна Пам‘ять..

Молимось за усіх поранених у цій катастрофі, щоб Господь якнайшвидше допоміг відновити фізичні сили. 

Нагадаємо, що вранці 18 січня у Броварах на Київщині розбився гелікоптер. Загинуло 14 людей серед них одна дитина. Тридцять людей отримали травми та перебувають у лікарні.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.