У ПЕТРО-ПАВЛІВСЬКІЙ ЦЕРКВІ РІВНОГО ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ДОРОГУ ВОЇНА РОМАНА КАЛАЩУКА

20 січня 2023 року у Петро-Павлівській церкві Рівного священники УПЦ здійснили чин похорону загиблого військовго Романа Калащука. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

36-річний солдат Роман Калащук загинув 4 січня у бойових діях у Кремінському районі Луганщини.

Роман Калащук народився на Херсонщині у селищі Асканія-Нова. Навчався у місцевій школі, здобував фах слюсаря, токаря-фрезерувальника у Києві. Своє життя Роман пов’язав із Рівним — тут створив сім’ю, разом із дружиною ростив донечку.

Рома працював на Одещині, коли почалася війна — повернувся у Рівне. Він приписаний був до Сумського військкомату, але в перші ж дні сказав, що не збирається ховатися: потрібно стати на облік. Пішов добровольцем у рівненський військкомат. На початку травня його призвали, а вже з червня був на передовій.

Брав участь у звільненні Бакалії, Куп’янська… Добрий, щирий Роман прагнув допомогти людям, не шкодував нічого, навіть себе. Він врятував багатьох мирних, евакуював десять сімей під час звільнення Куп’янська, за це був представлений до державної нагороди.

Щирі співчуття родині Героя…Вічна пам‘ять і шана воїну…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.