“НАША ВЛАДА ЗАБУЛА ІНТЕРЕСИ КОГО ВОНА ПОВИННА ЗАХИЩАТИ”, – ТЕТЯНА ЦАРУК, ГО “МИРЯНИ”

Ще напередодні сесії голова громадської організації “Миряни. Рівне” подала заявку до Рівненської обласної ради, аби мати змогу висловити позицію усіх вірян УПЦ Рівненської єпархії, щодо анонсованих проектів про заборону церкви. Заявку прийняли, на сесії озвучили, однак слухати Тетяну Царук депутати не захотіли. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Після популістських рішень у сесійній залі обласної ради 10 квітня 2023 року , Тетяна Царук наголосила, що віряни УПЦ мають такі ж самі права, як депутати обласної та міської ради, право на віру забезпечує усім українцям Конституція України.

” Ми маємо право сповідувати нашу віру. Ми Українська Православна Церква не московський патріархат не РПЦ. Ми від початку повномаштабного вторгнення стали з іншими громадянами пліч-о- пліч захищати нашу батьківщину. Воїни захищають нашу землю, але тут, в тилу, в мирній області отакі рішення спонукають, щоб сім‘ї віськових переслідували за їхню віру, їх називають московськими, – зауважила Тетяна Царук і додала. – Прикро, що депутати розколюють суспільство, коли його потрібно об‘єднувати, коли ми маємо бути одним спільним кулаком. Щоб дати відсіч російському окупанту. Образливо, що наша влада забуває інтереси, кого вона повинна захищати”.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.