У ГЕОРГІЄВСЬКОМУ ХРАМІ РІВНОГО ПРОВЕЛИ У ВІЧНІСТЬ ЗАХИСНИКА ВІКТОРА РУДИКА

У Страсну П’ятницю, 14 квітня 2023 року, у Георгієвській церкві Георгієвського подвор‘я було звершено чин поховання загиблого воїна Віктора Рудика. Заупокійне богослужіння звершили клірики обителі. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Віктор Рудик, воїн ЗСУ, помер 6 квітня 2023 року в лікарні Краматорська після тяжкого поранення. Йому було 47 років.

Народився Захисник на Березнівщині у селі Хмелівка. У Соснівському професійному училищі здобув фах зварювальника, а за тим продовжив навчання у Рівному. Тривалий час працював у автобусному парку Рівного, їздив на заробітки за кордон.

Коли розпочалася повномасштабна війна, Віктора викликали у військомат, але повернувся додому. У листопаді минулого року – вирушив захищати країну.

Нехай упокоїть Господь душу загиблого воїна Віктора в оселях з праведними….А дружині, сину, всім рідним сил та терпіння пережити непоправиму втрату.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.