У СІЯНЦЯХ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ДОРОГУ ЗАХИСНИКА ВІТАЛІЯ ВАРШИКА

Острозька громада провела у вічність захисника України воїна Віталія Варшика. Чин похорону звершили священники УПЦ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

28 квітня 2023 року у Георгієвській церкві села Сіянці Острозького благочиння відбулось відспівування загиблого військовослужбовця Віталія Варшика. Чин похорону очолив благочинний Острозького благочиння протоієрей Олександр Максимюк у співслужінні духовенства благочиння.

Віталій Варшик народився у селі Сіянці на Острожчині. Навчався у Рівному, тут в училищі здобув фах зварювальника. Саме із цією спеціальністю пов’язав усе своє життя. Працював у Рівному, за тим певний час за кордоном. Останнім часом працював зварювальником у Рівному на приватній фірмі, яка займалася облаштуванням обладнання з теплопостачання.

Практично від початку повномасштабного вторгнення Віталій був мобілізований. Тож із березня 2022 року служив у лавах Збройних сил України.

На 55 році життя воїн Віталій Вашик помер від серцевого нападу у селі Матвіїка Запорізька області.

У нього залишився син, донька і батько-інвалід.

Вічна пам‘ять та шана Герою…щирі співчуття родині…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.