ПАРАФІЮ ЧУДА МИХАЇЛА ПОПРОСИЛИ ПОКИНУТИ ПРИМІЩЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ РІВНЕНСЬКОГО ТУБДИСПАНСЕРУ

Настоятеля храму Чуда Михаїла, який був розташований на території Рівненського обласного протитуберкульозного диспансеру, керівництво закладу попросило звільнити приміщення. Храм існував вісім років. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Як розповів протоієрей Андрій Косік, настоятель парафії при тубдиспансері про необхідність звільнити приміщення його повідомив виконуючий обов‘язки начальника Рівненського обласного протитуберкульозного диспансеру Валентин Кирилюк. Посадовець дозволив забрати все з храму і попросив підписати документ про здачу приміщення.

” Я нічого не підписував і не збираюсь це робити, бо не розумію, чому такі міри вчинені по відношенню до церкви в якій вісім років лунали молитви та звершувалась Літургія,коментує отець Андрій. Поки я за гроші жертводавців не відремонтуав це приміщення, воно нікому не було потрібне. Там був безлад і притон для наркоманів. Ніхто не вірив, що з нього вийде храм. Ми ж не зупинялися і просто робили, вичищали, вимивали, утеплили. Я сприймав цю невеличку церквочку, як земний рай “.

Отець Андрій також повідомив, що парафія справно платила оренду, комунальні послуги і була хорошим слухняним орендарем, не порушували порядку, просто молились.

“Заради хворих організовували церкву, щоб служити молебні, щоб люди сцілювались від недуг“, – зауважує отець.

Наразі, парафія Чуда – Михаїла, на вимогу керівництва диспансеру, покинула намолене приміщення. Отцю Андрію небайдужі люди допомогли вивезти ікони, аналої, усе нажите за роки служби.

“Куполи та Розп‘яття перед церквою не зрізав, рука не піднялась, можливо когось вони спонукають до молитви, а когось до покаяння”, – підсумавав батюшка.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.