НА ГОЩАНЩИНІ ПРОВЕЛИ У ВІЧНІСТЬ ВОЇНА ЯРОСЛАВА БІЛОУСА

Гощанська громада провела в останню життєву дорогу захисника України Ярослава Білоуса. Чин похорону звершили священники Української Православної Церкви. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

20 травня 2023 року у Різдва – Богородичній церкві села Садове Гощанського благочиння здійснили відспівування загиблого воїна Ярослава Білоуса. Чин похорону очолив настотель парафії протоієрей Володимир Грицаюк у співлужінні священників із суідніх приходів.

Воїн Ярослав під час виконання бойового завдання отримав важке поранення поблизу населеного пункту Мар’їнка Донецької області. Важка травма виявилася несумісною із життям і 18 травня Ярослав помер у лікарні Дніпра.

Народився Герой 21 жовтня 1997 року в селі Садове. У ранньому віці втратив найріднішу людину в своєму житті, померла мама Оксана. Зростав у родині разом з батьком та сестрою. Навчався в місцевій школі. Працював у сфері будівництва.

В Березні 2021 року пов’язав своє життя з військовою службою та підписав контракт зі Збройними Силами України.

Служив у 95-ій окремій десантно-штурмовій бригаді головним сержантом 2 аеромобільної роти аеромобільного батальйон.

У селі про Ярослава згадують, як про світлу, добру, чесну та працьовиту людину.

У загиблого залишилися батько Микола та сестра Надія.

Поховали воїна на кладовищі у рідному селі Садове.

Вічна пам’ять і шана Герою…Співчуття родині…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.