
Відбулася сповідь духовенства Млинівського благочиння. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.
17 квітня 2024 року у Млинівському Вознесенському жіночому подвор‘ї Городоцького Миколаївського жіночого монастиря богослужіння очолив архієпископ Рівненський та Острозький Пимен.
Владиці співслужили священники Млинівського благочиння. За Богослужінням молились насельниці монастиря. Літургію піснеспівами супроводжував хор стеденток Городоцького Духовного училища.
Під час літургії молилися за мир в Україні, за українських воїнів.
У цей день відбулася сповідь духовенства Млинівського благочиння.
Під час богослужіння владика нагородив священників церковними нагородами.















