
У Дерманському Свято – Троїцькому жіночому монастирі відбулася сповідь духовенства Здолбунівського благочиння. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.
23 березня 2024 року архієпископ Рівненський та Острозький Пимен очолив богослужіння у храмі преподобного Феодора Острозького Дерманського Свято-Троїцького жіночого монастиря.
Його Високопреосвященству співслужили благочинний Здолбунівського благочиння протоієрей Василь Начев, духовенства Здолбунівського благочиння. За богослужінням молилась ігуменя Вероніка (Зощук) разом з сестрами.
Відбулася сповідь духовенства.



















