
22 серпня в Іоанно-Богословській парафії с.Бармаки відбулась сповідь священників Рівненського Північного благочиння. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.
Сповідь приймав духівник благочиння прот. Леонід Мельничук. Духовенство Рівненського Північного благочиння звершили Літургію під час якої були піднесені молитви за мир в Україні, за українських воїнів, за полонених, хворих, за керівництво країни, за людей доброї волі, за усіх, хто потребує молитви.
По закінченню служби благочинний архімандрит Василь(Ващик) привітав духівника благочиння прот.Леоніда Мельничука з днем народження та побажав милості Божої і надалі трудитися на ниві Христовій.



















