
Настоятелю Миколаївської церкви у Гільчі мама воїна, котрий перебуває у полоні, передала записку із подякою за молитву. Бо саме завдяки молитві отця, написала жінка, отримала звістку від сина. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.
Допис з фотокартками записки від мами полоненого воїна Іллі на своїй особистій сторінці у Фейсбук розмістив архімандрит Герман Кулакевич, настоятель Миколаївської церкви у селі Гільча, яка вже кілька місяців стоїть зачинена через міжконфесійний конфлікт.
Отець Герман написав, що записку йому передала касирка іконної лавки на джерелі святого Миколая у селі Гільча. Ось що у ній написала мама воїна:
«Отче, спаси Вас Господи за молитву. Ми подавали на молитву за воїна Іллю. Дитина в полоні. Від вересня не було вісточки. А після того, як подали, набрав і сказав, що все Слава Богу добре! Ще раз дякуємо. Ще просимо Ваших молитв.»
Отець Герман розповів, що завжди на джерело святого Миколая приїжджає багато людей зі своїми проблемами, подають записки, просять молитовної допомоги, а згодом повертаються і дякують.
“Я бачу щодня свідчення молитовної допомоги, люди підходять, кажуть, було так і так, а стало після молитви все інакше, – коментує архімандрит Герман, – Однак прихильники ПЦУ та місцева влада вже понад рік шукають різних причин, щоб нас з джерела вигнати, щоб молитви людей, котрі шукають молитовної підтримки та розради не лунали.”
Нагадаємо, що конфесійна суперечка навколо джерела святого Миколая у Гільчі триває досить давно. Доступ до святині мають всі люди, незалежно від конфесійної приналежності, зокрема, релігійна громада ПЦУ, однак вона усіма способами намагається витіснити вірян УПЦ, котрі опікуються джерелом, звершують регулярно молитви біля святині.










