АРХІЄПИСКОП ПИМЕН ТА ПРОТОІЄРЕЙ ВІКТОР ЗЕМЛЯНИЙ ПОДАЮТЬ ПОЗОВ ДО СУДУ НА ЕКСДЕПУТАТА ЛОЗОВОГО ТА ДЕПУТАТКУ БОБРОВСЬКУ

Керуючий Рівненською єпархією УПЦ та її секретар подають позовну заяву про захист честі та гідності на двох народних обранців. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Минулого тижня сторінки соціальних мереж накрила хвиля агресії та ненависті до Української Православної Церкви, її вірників. Тони бруду виливалися, як на конфесію в цілому, так і на людей, котрі є духовними лідерами та мають вагомий авторитет серед вірян.

Народна депутатка Соломія Бобровська (партія «Голос») та ексдепутат Андрій Лозовий (Радикальна партія) на своїх особистих сторінках у Фейсбуці поширили дописи в яких вдаються до відвертої брехні та наклепів.

Так, Андрій Лозовий дозволяє собі принизити честь архієпископа Пимена, а також розповідати байки про те, що владику погрозами завербувало ФСБ до співпраці.

«Андрій Лозовий звинувачує мене у роботі на ФСБ і одразу розповідає про мої дружні стосунки з СБУ. Вам не смішно? Хочу, щоб цей пан на суді довів фактами усе, що він виклав на своїй сторінці. Щоб для суду надав також докази моїх, як він пише, хизувань дружбою з головою СБУ: де я хизувався, коли я це робив і за яких обставин? Заздалегідь переконаний, що доказів не буде, а буде відповідальність за слова та дії. Власне, відповідально має ставитись народний обранець, хай навіть у в минулому Народний депутат, до усього, що видає на загал, суд навчить це робити», – коментує єпископ Пимен.

Агентом ФСБ, диверсантом ворожої країни, громадянином РФ пан Лозовий називає протоієрея Віктора Земляного, секретаря Рівненської єпархії УПЦ і закликає СБУ до рішучих дій. Також ексдепутат свідчить, що йому відомо про мережу російської агентури на Рівненщині.

«Я хочу подивитися цій людині в очі, коли він буде суду аргументовано відповідати на усі ці фейкові закиди. Я також хочу задати йому ряд питань, які стосуються його депутатської діяльності. Я готовий пройти поліграф в суді разом з Андрієм Лозовим, щоб довести усій Україні, що я не є колаборантом, агентом ФСБ, як він пише, не служу росії, єдина моя служба – це Богу, щонеділі у церкві. Натомість Лозовий свідомо розпалює ворожнечу та ненависть. Сидячи в тилу, він строчить щодня брудні пости про УПЦ та відкрито бреше, відкриваючи в країні другий фронт, – зазначив протоієрей Віктор Земляний. -Подаючи до суду, ми хочемо домогтися справедливої реакції суспільства, щодо Української Православної Церкви та її людей, ми хочемо, щоб перестали маніпулятивно втягувати церкву у брудні політичні ігри».

Народна депутатка Соломія Бобровська, як виявилось, теж має бурхливу фантазію. Обраниця переконливо пише про співпрацю отця Віктора Земляного з російськими журналістами та навіть скріншот відео додає семирічної давнини.

«Даючи інтерв’ю у 2015 -17 роках різним журналістам, я захищав Конституційні права громадян України, віруючих УПЦ. І на мою думку, підривають авторитет України саме ті, хто ці права порушує і дискредитує та принижує честь і гідність віруючих українців”, – зазначає отець Віктор.

Щоб людям перехотілося публікувати вигадки та домисли, беручи приклад з Народних депутатів, керуючий Рівненською єпархією УПЦ архієпископ Пимен та секретар єпархії протоієрей Віктор Земляний подають позов до суду за приниження честі та гідності.

«За все треба відповідати  перед Богом і перед людьми, – говорить отець Віктор і додає: – Ми громадяни України! УПЦ церква українського народну! Не треба з частини українських людей робити ворогів, лише через приналежність до конфесії. Ми вимагаємо припинити це свавілля, будемо звертатись до Президента».

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.