У СИМОНОВІ ПОХОВАЛИ ВОЇНА ОЛЕКСАНДРА ПОЛЮХОВИЧА

10 грудня 2022 року у Дмитрієвській церкві села Симонів Гощанського благочиння здійснили чин відспівування загиблого воїна сержанта Олександра Полюховича. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Чин похорону очолив настоятель храму протоієрей Богдан Жаровський у співслужінні своїх синів у духовному сані.

Прощатися з воїном Олександром прийшло багато людей, друзів та знайомих. Зустрічали героя навколішки, коридором живих квітів.

Виріс Герой у селі Симонів, навчався у місцевій школі. Після закінчення 9 класу поступив в Острозьке ВПТУ та отримав професію слюсаря з ремонту автомобілів. 

Наприкінці червня Олександр призвався на військову службу за контрактом. Проходив навчався на військовій базі в Англії. Служив на посаді старшого навідника взводу вогневої підтримки 2 аеромобільної роти аеромобільного батальйону. Разом із побратимами давав гідну відсіч російському агресору на Луганщині.

Загинув Олександр Полюхович 2 грудня 2022 року поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області. Йому було 21 рік.

Вічна пам‘ять Герою …Щирі співчуття родині

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.