У РІВНЕНСЬКІЙ ЄПАРХІЇ ТРИВАЄ АКЦІЯ “РІЗДВЯНЕ МИЛОСЕРДЯ”

Понад 50 родин з дітками, котрі потрапили у складні життєві обставини, отримали подарунки та продуктові пакети від священників у рамках акції “Різдвяне милосердя”. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

З благословіння архієпископа Рівненського та Острозького Пимена соціальний відділ при Рівненській єпархії ініціював акцію “Різдвяне милосердя”. Керівник відділу протоієрей Петро Перетятко розповідає, що мета акції подарувати крихту добра та уваги родинам з дітками, котрі потрапили у складні життєві обставини.

“Священники з парафіянами купили подарунки, склали продуктові пакети та відвідували малозабезпечені родини по домівках, запрошували їх до храму, щоб привітати з різдвяними святами. Також у ці дні провідували матушок, котрі залишились вдовицями, їм теж хочеться уваги і знати, що вони потрібні, про них пам‘ятають, – зазначає отець Петро. – Я щиро вдячний усім, хто зумів у ці світлі святкові дні зробити добру справу”.

Акція “Різдвяне милосердя” триватиме до кінця січня, а це означає, що ще більше родин, дітей відвідають православні священники з добром та гостинцями.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.